Superior Room

Ferah ve Konforlu Her biri birbirinden farklı tasarımlı, ferah, konforlu, verandalı ve deniz manzaralı her biri 30 m² genişliğinde 12 oda.

Garden Suit Room

Garden Suite Odaya adımınızı attığınızda kendinizi bir guletin güvertesinde hissedeceğiniz ahşap mimarisi ile eşsiz manzarası her biri balkonuyla 28 m² genişliğinde oda.

Panorama Junior Suite

Panoramik Manzaralı Geniş Odalar Misafirleri karmaşadan ve dağınıklıktan uzaklaştırırken dinlendiriyor. Kaliteli malzemeler, titizlikle düşünülmüş seçkin detaylar ve konaklamanızı kolaylaştıracak sofistike ürünler ile iyi şekilde birleştirilerek tasarlanan 33 m² genişliğinde konaklama imkanı.

Standart Room

Standart ve Orjinal Ege mimarisine sahip, sade tasarımı ve deniz manzaralı her biri 25m² genişliğinde 6 standart oda.

Superior Family Room

Ailecek Tatildeyiz Alaçatı taşı kaplanmış, tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek nitelikteki donanımı, bahçeye açılan verandaları ve ferah ortamı ile tamamı deniz manzaralı her biri 30m² alana sahip 8 oda.

Garden Room

Muz Ağaçları Arasında Deniz Manzarası Sade tasarımı, ferah ortamı ve geniş balkonu ile her biri 45 m² genişliğinde, tamamen deniz manzaralı 8 aile odası ve 35m² genişliğinde deniz manzaralı 4 junior aile odası

Login